Anonse kobiet

„Dziękuję, Donald. To bardzo miłe z twojej strony, „odparła, myśląc, że ona w to uwierzyć, gdy zobaczyła go. Donald natychmiast udał się do swojego pokoju i okazało się jego książki. Nie mogłem zrozumieć, dlaczego to zrobił źle jego notatki klasy były prawie nie istnieje. Na szczęście, był geniuszem z IQ, ponieważ określono ją na tej planecie, dobrze ponad 800. Zrobiłem Donald siedzieć przy biurku, podczas gdy otworzył Science podręcznik. Byłem zaskoczony, jak to było szczątkowe. Ten poziom nauki uczono w szkołach podstawowych. I bita dzięki pracy w zaledwie kilka ich minut. Następna była matematyka, a także zbyt proste nawet opisać. Angielski był większym wyzwaniem. To był język obcy do mnie, ale z moim modułem automatycznego tłumaczenia udało mi się znaleźć drogę przez niego.

Donald przebrał się w dżinsy i t-shirt, zszedł po schodach i do garażu. Został on oddzielony od domu na tyłach posesji. Donald wypełniony co mam założyć był „Kosiarka” z pędny i pociągnął za sznur-how prymitywne! Pchnął maszynę iz powrotem w zagrodzie, cięcia trawy równomiernie. Kiedy skończył anonse kobiet użył trymer wokół ciasnych pomieszczeniach i wtedy dmuchawa do czyszczenia utwardzonej powierzchni. Nie było to wiele, ale Donald był udany start.

Nauczyłem się wiele na temat Donalda i jego życiu w ciągu najbliższych kilku tygodni. Ja także nauczyłem się wiele o społeczeństwie tu na Ziemi. Donald kochał sport, ale był mały jak na swój wiek, dość krucha i brakowało koordynacji ręka-oko. Chciałbym zająć się wszystkimi trzema problemami, ale stopniowo, tak aby nie zwrócić nadmiernej uwagi. Zmusiłem go do wzrostu o ćwierć cala miesiąc i dodatkowy cal nad swoim szkolnym zimowe wakacje. Miałem prosi matkę o wadze ustawionej na Boże Narodzenie. Wyraz dała mu było bezcenne. Gdy zaczął podnoszenia mogę uzasadnić wzrost mięśni pasujące do jego zwiększoną wysokość. On również wyciska piłki tenisowej na wiele godzin dziennie, aby wzmocnić ręce.

Donald był wzorowym obywatelem przez czas Bożego Narodzenia przybył. Był uprzejmy i pomocny, a jego oceny znacznie się poprawiła, a na jego drodze do piątki. Zaczął siódmą klasę na 5 stóp, 4 cale i 110 funtów. Pod koniec szkoły byłby 5 stóp, 8 cali i 140. przez szkołę czasu zaczął przyszłym roku byłby 5 feet anonse kobiet, 10 cali i 165 funtów. Wzrost będzie nadal, dopóki miał 6 stóp i 4 cale i 200 funtów w dziesiątej klasie.

Ósmej klasie był wielkim sukcesem dla Donalda. Twierdził, średnio o 98,4 procent akademickiej i otrzymał nagrodę dla najbardziej poprawiła studenta. Jego siła fizyczna poprawiła ogromnie; był więcej niż konkurencyjny w każdym sporcie. Był coraz bardziej uprzejmy i dobrze wychowany. Czułem, że sukces w trzech z moich cztery gole, ale ostatnie-girls i płci byłoby problemu. Nie miałem doświadczenia w obyczajów społecznych tej planecie. Były to nic innego jak to, co zrobiliśmy z powrotem w akwariach. W końcu problem rozwiązał się sam raz Donald poszedł do dziewiątej klasy w liceum, gdzie mógł spotkać studentów z dwóch pozostałych gimnazjów.

Zaskoczył swoich rodziców, pytając, czy mógłby spróbować na piłce nożnej, kiedy zaczął dziewiątej klasy. Do tej pory miał prawie sześć stóp dwa cale i waży 185 funtów. Jego regularne podnoszenie ciężarów rytuał rozwinął swoje mięśnie i uczynił go silna. Miałem też go uruchomić, aby poprawić swoją kondycję. Donald rzadko oglądał telewizję i nigdy nie grał w gry komputerowe; był zbyt zajęty między szkolnych, prac domowych i pracach oprócz pracy na zewnątrz. Chciał być celem samym w którym mógłby zdobyć w ataku i nadal blokować przeciwnika. Na obronę miał bym chciała zająć biegaczy i atakują rozgrywający.

Szkoła rozpoczęła się w środę, dając studentom kilka dni, aby zaaklimatyzować się przed faktycznym rygorów nauki zaczęło. Fate interweniował, gdy wszedł do szkoły na następny poniedziałek. Dwóch zbirów były napastliwe mniejszego chłopca w szafkach, wysypywania jego książki i popychając go do ściany. „Przestań,” Donald krzyknął: „Co się z tobą dzieje idiotów? Co kilka anonse kobiet prawdziwych bohaterów. – Zbieranie na kogoś połowę wielkości ”

„Słuchaj, kolego, zajmij się swoimi sprawami, chyba że chcesz trochę tego [kliknij tutaj: anonse kobiet].

„Ja nie walczę was … nie w szkole, w każdym razie. Jestem obecnie w piłkę i nie mam kłopotów ponad bandą zbirów jerk jak ty. Po szkole … to już inna sprawa. „Zaprosili go do parku po szkole i na lewo, z niecierpliwością czekamy na to, co ich zdaniem byłoby łatwo mogą zostać przechwycone. Donald chłopiec pomógł podnieść anonse kobiet swoje książki i upewnił się, że było w porządku, zanim idąc korytarzem do swojej klasy.