Gay czat

blask blasku ognia za skąpane w pokoju z ciepłym oświetleniem. Dwie pary oczu zrobił oględziny. Oczyma pamięci, Brax patrzył na starym, znanym otoczeniu. Oczy M’lissy nigdy nie ujrzał wzrok. To przytulne kabiny był dom i schronienie dla samotnej, owdowiałej kobiety przez wiele lat. Po jej odejściu w ubiegłym roku, struktura pozostał opuszczony.

M’lissy badali kobiecego pokoju. Niewielki i wytrzymały stół z czterema krzesłami usiadł z boku. Wysoki, łóżko z baldachimem i ozdobną mahoniowe szafę usiadł przed przeciwległej ścianie. Stare, dobrze znoszone kredens zrobił obowiązek jako catch-all licznikiem naczynia do gotowania, garnki, patelnie. Grubym, plecionym dywany objęte podłogę i delikatny, zasłony koronki zdobiły dwa małe okna. Pianina zajmuje uświęcone miejsce w jednym rogu pokoju.

Martha Becker szczyciła się gay czat na jej umiejętności gry na fortepianie. Miała służył Kościołowi Red Bird Dolina jako pianista przez prawie cztery dekady. Jej pocieszające śpiewnika melodie były bardzo tęsknić, gdy Brax przewodniczył jej pogrzebie. Znany jako Matka Marty przez większość ludzi, kobieta nazwano Grammy przez wnuka Brax.

Głos M’lissy zadzwonił z szacunkiem, ciekawość i lęk, „O mój, to jest piękne miejsce. Ale Panie, jak długo musimy tu zostać? Nie możemy zatrzymać … nie wolno nam się całą noc! O mój Boże, nie mogę … I nie może spędzić noc sama w domu z człowiekiem! ”

Mężczyzna nie odpowiedział. Patrzył uważnie na dekolcie kobiety w granatowej sukni. Pokój stał się wystarczająco ciepło, dzięki czemu płaszcze i swetry zostały usunięte. Po raz pierwszy, Brax zauważył pin klapy przymocowane do kobiecej kołnierz. Widział wiele szpilki jak i to, gdy pacjent w szpitalu weterana gay czat. Insygnia wskazywały, że ta kobieta była pielęgniarką.

Granatowa sukienka …? Pielęgniarki klapie pin …? To nie może być … to nie jest …? Głos Brax zagrzmiał: „Mój Boże, o mój, kobieta jesteś panna Merryman? Czy jesteś pielęgniarka Służba Pielęgniarstwo Frontier wysyła do placówki opieki czerwony ptak? ”

M’lissy zastanawiał się, dlaczego ten człowiek był tak zakłopotany. Więc co, jeśli ona była pielęgniarką w pytaniu? Dlaczego ten fakt zadziwiać go? A kim on był do kwestionowania jej? Zaintrygowany, wzruszyła ramionami i odpowiedział: „Tak, jestem Melissa Merryman. Kiedy byłam mała, moi nauczyciele znudziło mnie woła panna Melissa, więc wziąłem nazwę M’lissy. Kim jesteś?”

Dumbstruck, Brax nie mógł mówić. Opadł na krzesło przy stole. Jego umysł był wyścigi mile minutę. Dlaczego, jak to było do pomyślenia, że został całuje pielęgniarkę, że został odpowiadającą na wiele tygodni!

Jako profesjonalny zdrowia M’lissy uznane szoku, gdy zobaczyła go. Twarz mężczyzny odpłynęła krew. Jego popielata bladość było oznaką zbliżającego się omdlenia. Nigdy nie rzeczywiście widział mężczyznę przed słaby, ale ten przed gay czat nią wydawała się być blisko tego punktu.

Instynktowna natura kieruje działania M’lissy użytkownika. Usiadła przy stole i wziął jedną z rąk mężczyzny w jej. Ona szybko wcierać rękę w próbie stymulowania przepływu krwi. W kojący, pocieszającym głosem zapytała: „Panie, jesteś w porządku? Proszę się uspokoić i powiedzieć mi, co się stało. Można to zrobić za mnie [zobacz dalej: gay czat].

Kobiety karmiące posługi pracował. Brax zmysły zaczęły ożywienia. Nieświadomie, jego wolna ręka pokryta rękę Pocieszyciel jest. Słowa wycieków z jego ust „M’lissy, będę teraz w porządku. Myślałem, że cię nie wiem, ale wiem. Po prostu nie spodziewałem się, że tak młoda i ładna. Chyba nigdy nie poprosi o swoim wieku i nigdy nie wspomniał o tym w żadnym z pism. ”

Kłopotliwy boczyć zamieszkał gay czat na twarzy M’lissy użytkownika. To było teraz jej kolej, aby być oniemiały. Uparcie zdecydowana dotrzeć do sedna tajemniczych wędrowny tego człowieka, ona surowo zapytał: „Jakie litery? Dlaczego Pan, nie mam pojęcia, w tym świecie, kim jesteś! Dlatego muszę z całą pewnością nigdy nie napisał do ciebie list! „