Seks oferty

Chciałem wiedzieć więcej o SS, więc zapytałem go, czy zrobił to, co zrobił ze mną, z wielu innych mężczyzn i chłopców. Powiedział mi, że miał, ale to był przede wszystkim do prac ręcznych, pracy i rozdmuchiwania ass fingering a nie w dupie kurwa tyle. Ale po palcowania i lizanie mój tyłek czuł, że mnie wydymać. Zapytał mnie, czy nie lubił go, a gdyby był łagodny? Powiedziałem mu, że bardzo nam się podobało. Powiedziałem mu też, że miałem cum bardzo ciężko z jego kogut w mój tyłek. Nie mogłem uwierzyć, że miałem tak otwarcie dyskutowane, że z kimś, kto był całkowicie obcy zaledwie kilka godzin wcześniej

Powiedział mi, że cieszył tyłek luz, jak również i zazwyczaj prowadzi zabawki z nim, kiedy wyjechał.

Zapytał mnie, czy chcę do cum jeszcze raz, zanim dotarliśmy do naszego celu. Byłem trochę zmęczony, więc powiedziałem mu, że muszę odpocząć przez chwilę. Dał mi go za szyję poduszkę i kazał mi cieszyć się zdrzemnąć. I dozuje się natychmiast.

Kiedy obudziłem się chwilę później zdałem sobie sprawę, SS nie był w fotelu obok mnie. Wrócił po kilku minutach z łazienki.

Ja też wstałem sikać jak wypił dużo sody. Wejście do krótkiej alei prowadzącej do łazienki była pokryta grubą zasłoną, pasujące zasłony na oknach, które dały wnętrze autobusu przytulny wygląd. Ta kurtyna był tuż obok naszej siedziby, pomiędzy naszym siedzenia i siedzenia seks oferty po drugiej stronie przejścia. Przeszłość kurtyny, raz w alei, łazienka była po prawej stronie. Dobrą rzeczą było to, że niezbyt wiele osób korzystało z łazienki tamtego wieczoru.

Kiedy wrócił, SS rozłożyć koc ponownie. Raz byłem pod kocem szepnął mi zdjąć spodnie. Więc po raz kolejny byłem zupełnie nagi od pasa w dół. Byłem trochę trudno już od przygody tego wszystkiego, bycia nago w publicznym i wszystko otaczających go w dodatku do ich kontaktów seksualnych z nieznajomym.

SS powiedział mi, że kocha dotykania i bawi się z moim ciałem, ponieważ tak dobrze zareagował na jego dotyk. Powiedział mi, że miałem bardzo sexy i wrażliwy organizm.

Zaczął podnośnika mnie na trochę, a potem zatrzymał się i wyciągnął coś ze swojej torby. To był mały penis dildo. To była jedna z jego zabawek. Zapytał mnie, czy chcę do cum znowu jak miałem w łazience postój z dildo kurwa dupę. Nie mogłem odmówić.

Miał mi zmierzyć się z nim jeszcze raz i położył się jak poprzednio, plecami do okna, z poduszką szyi Teraz zamiast kurtki. Położył trochę więcej żelu na mój dupek, a następnie delikatnie rozpocząć wstawianie dildo kogut w mój tyłek otworu. Z kilku pchnięć było w mojej dupie seks oferty całą drogę. Czułam ciepło i przyjemność w dupie jak przedtem. Horny uczucie powróciło. On pieprzył mnie z wibratorem na trochę, z długimi pociągnięciami, wypełniając mnie całkowicie, a następnie wyciągając go przez całą drogę, a następnie wciskając go do końca. To było bardzo dobre i jęczała pod kocem.

On nadal gra z mojego penisa i okradł mnie, używając trochę żelu w ręku. W ciągu kilku chwil I shot mój gorący sok chłopiec po raz czwarty tego wieczoru. Kontynuował podnośnika mnie, dopóki nie zatrzymał Cumming. Podobnie jak przed dojone mojego fiuta każdego ostatniej kropli spermy. Tym razem moje nogi drżały, kiedy zostało zrobione Cumming. Wyciągnął dildo z mojego tyłka po tym, jak odzyskać. Miałem uczucie pustego w dupie wtedy.

Kiedy odzyskałam spokój, nie mogłem uwierzyć, że byłem fucked przez kurek mojego pierwszego i pierwszej dildo w tym samym wieczorem. Zajęło mi trochę czasu, aby komponować się.

Zapytał mnie, aby nadal pozostać nago. Zastanawiałam się, czy byłbym w stanie cum ponownie tego wieczoru. Ale pomyślałem, że chce grać z moim ciałem trochę więcej. Więc spełnił jego prośbę i pozostał nagi.

Kiedy usiadł, zdałem sobie sprawę, że rozmawiał z kolegą który teraz siedzi po drugiej stronie przejścia od nas. Chyba jego kolega miał włączony mandatów, a ja drzemki. Nie zdawałam sobie sprawy, że w słabym świetle. Byłem trochę zakłopotany i zastanawiał się, czy jego przyjaciel wiedział, co się dzieje. Mam nieco przestraszony i zaniepokojony.

SS czym nachylił się do mnie i szepnął, że jego kolega, a on był bardzo dobre i bliskimi przyjaciółmi i oni często bawili się razem.

Powiedział mi, że jego przyjaciel był świadomy, że zostaliśmy wspólnej zabawy.

Zapytał mnie, czy jego przyjaciel mógł przyłączyć się do zabawy. Byłem trochę nieswojo z tym. SS obiecał mi, że jego przyjaciel był dżentelmenem i nie będzie seks oferty mnie bolało i że mogę cieszyć się nim jeszcze bardziej. Bez myślenia o tym zbyt wiele, zgodziłem się na jego przyjaciela do nas dołączyć.

SS wstał i jego przyjaciel, będziemy nazywać go FP, zajął miejsce obok mnie i przykrył się kocem, jak również. Był tak stary, jak SS, ale miał czystą ogoloną głowę i miał również dobrze przystrzyżoną bródkę. Sięgnął do mojego fiuta i zacznij grać z nim. Jego ręce były nieco bardziej szorstka i twarda, a następnie SS-tych. Wiedział, jak radzić sobie z kurek. Podobał mi się sposób był chwytającego mojego penisa i bale [więcej: seks oferty].

On również wyciągnął rękę i zaczął mnie całować. Dość szybko ssał jego język. Jego ręka gra z mojego fiuta dostał mnie mocno po raz kolejny. On również pochwalił mnie od wielkości mojego fiuta.

Potem poprowadził mnie za rękę do swojego koguta, który był już na jego spodnie. Jego kogut był o tej samej długości co SS, ale był nieco grubsze. Zacząłem seks oferty grać z jego kogut.