Sex laski

Przyszła trudne. Przyszła długo. Zadrżała, gdy jej nowo pieprzona cipki wibruje wokół wałka atakującego. „Ohhhh proszę nie kiedykolwiek przestać robić to do mnie” błagała jak jej cipka tryskała. Kiedy upadł na czubku Brad szeptał „Obiecuję.”

Leżały tam moczenie w nowych uczuć przez piętnaście minut przed albo czuł się zmuszony do poruszania się. Nawet wtedy Brad prostu przewrócił na bok. Chciał pozostać w kontakcie ze swoim pierwszym kochankiem a ona z nim.

Wreszcie Sissy przewrócił sex laski głowę na bok i spojrzał na niego. „Nie powinniśmy tego robić” powiedziała cicho.

„Czy jesteś przykro zrobiliśmy?” zapytał, głaszcząc ją po ramieniu.

„Nie” powiedziała. „Kocham to.” Milczała przez chwilę. „Miałem na myśli to, kiedy powiedziałem, że nie zawsze chcą się zatrzymać.”

Oni przytulił do siebie, ich pocałunki stopniowo coraz bardziej żarliwy i dostali kolejny podekscytowany. Nie było niechęci teraz jak ona namawiała go ssać jej sutki, a potem zażądał, aby przesunąć jego kutas w niej ponownie.

Tym razem nie było tak wzburzone, a on starał się zwrócić uwagę na to, jak zareagowała na rzeczy, żeby mógł robić to, co lubiła najlepszy. Ona przyszła, jej cipka ściskanie i gładząc jego kogut, ale powstrzymał i przechowywane kurwa na nią. On przesunął tę i tamtą stronę, starając się znaleźć jakiś sposób, aby wszystkie jego kogut w jej zamiast tylko pierwszych siedmiu cali. Nie wiedział, co robi, i to było zupełnie przez przypadek, ale znalazł jeden kąt, który spowodował czubek spuchniętą ukłucie przesuwać się w ustach jej łonie.

Jako jego kutas głowy wpadła jej komory niemowlęcym oczy otworzyły się i szarpnęła. To właśnie tam, że jego kutas zrezygnował To ładunek spermy znowu głowę mieści się w jej łonie, jak trysnęła jej gorący, lepki ofiarę. Tym razem zasnęli w swoich ramionach, jego kogut nadal pochowany w swojej spermy nasączone cipki.

Następnego ranka Tod i Julie obudziłem się wcześnie. Oni też zasnął z jego kogut pochowany w jej wezwania sex laski młodej pizdy, trzymając się za cudowny wydatki wewnątrz niej. Gdy się obudził, jak przypomniał sobie pasję nocy przed, wspaniałe uczucie, że doświadczyli i jak dostał kolejny napalony. Ale obaj mieli sikać źle, więc postanowili wstać, dbać o ich higienę rano, a potem wrócić do łóżka, gdzie mogliby kurwa i ssać trochę więcej. Tod nie mógł znaleźć swoją szczoteczkę do zębów, a potem przypomniał sobie, że był w torbie z jego siostra, co oznaczało, że był w torebce duffle. Więc on i jego nowy kolega zatrzymał się kurwa w namiocie Brada na drodze do łazienki.

Gdy Tod wystawił głowę przez klapę wysapał. Tam rozplanowany naga przed nim była jego siostra i jej równie naga i oczywiste kochankiem. Mieli walcowane siebie w nocy, ale oba leżał z nogami rozprzestrzeniać się w odprężającej pozycji, trzymając się za ręce podczas snu. Sissy cipki usta zamknęły się, ale nie był to duży glob spermy Brada, który złowionych tam niemal kapią, ale nie całkiem.

Kurek chłopca miała Jest ranek twarde, które wciąż było wysmarowane resztki Chłopiec i dziewczynka cum. Tod spojrzał na jego piękną spermy nasączone siostrą i jego kogut zatoczył. Nie myślał o niej jako potencjalnego partnera seksualnego, z wyjątkiem korzystających z szybkich zagląda on dostał jej cycki młodych nastolatków na całym domu. Ale teraz, wiedząc, że ten chłopak nie dmuchane jego zwitek w niej sprawiło, że chcesz to zrobić też.

Schylił głowę i powiedział sex laski „Get a obciążenie to!” Trzymał klapkę z powrotem do Trzymał klapa tylna Julie i zajrzała do środka. Usłyszał swój własny okrzyk zdumienia i pchnął ją do namiotu. Było tłoczno i musieli zginać, ale żaden z nich nie przeszkadzało bliskość. „Lepiej spojrzeć na tym kurek?” powiedziała Julie „Nigdy bym nie uwierzył, mój młodszy brat miał kurek takiego!”

„Tak” szepnął Tod. „I wygląda na to, że użył go dość dobrze. Wow. Moja młodsza siostra z pussy-ful of kurek i śmietany [więcej info: sex laski].”

„Mogę zrozumieć, dlaczego” powiedziała Julie. „Ona jest słodkie maleństwo. Nie mogę sobie wyobrazić, jak zrobiła to metrowy kiełbasę. Uwielbiam je, ale bardzo chcę spróbować tego jeden.” Klasnęła dłonią usta. „Nie chciałem tego!” syknęła. „On jest moim bratem!”

Tod położył dłoń na jej ramieniu. „Hej, nie martw się o to. Jesteśmy kuzynami. To nie jest tak bardzo inna. W rzeczywistości, cipki mojej siostry jest tak ładna jak ty, a ja nie miałbym nic przesuwając mojego fiuta w niej też.”

Julie pocałowała. „Dostaję napalony sex laski. Ale ja jestem pełen swojej spermy, a ona wszystko pełne jego spermy i myślę, że wszyscy możemy lepiej popływać i się umyć. Każdy dorosły bliski każdemu z nas natychmiast zapach seksu.