Sex telefony

Gabinecie znajdowała się w małym budynku biurowego w centrum taśmy po drugiej stronie miasta. Chuck zaparkowany i wspiął się po schodach na drugie piętro. Wszedł do poczekalni nie było recepcjonistka lub innych pacjentów. Kiedy odchrząknął próbować uzyskać czyjąś uwagę, usłyszał miękki żeński połączenia głosowego zza zamkniętych drzwi do gabinetu. „Zaraz będę.” więc usiadł poczekać.

Doktor był bardzo młody, bardzo atrakcyjne, i serdeczny, jak wyszła z biura, aby go powitać. „Rozumiem, że trzeba pewne dyskretne medycznych lody Serv.” stwierdziła. „Tak”, Chuck wyczyszczone znów mu gardło. Spojrzała na niego z uśmiechem i powiedział: „Być może musimy radzić sobie z tym problemem gardła”. Chuck uśmiechnął się: „Nie, nie o to chodzi.” powiedział, siadając obok niego. „Stałe lub odwracalne” powiedziała kwestia rzeczowo sex telefony. Chuck spojrzał zdziwiony. „Wiem, dlaczego tu jesteś, mogę zrobić to na stałe, czy mogę to zrobić odwracalny, w przypadku, gdy pewnego dnia może uważasz, że posiadanie dziecka byłoby w porządku z tą osobą lub z kimś innym.” Chuck pokiwał głową, jakby zrozumiał, a następnie natychmiast potrząsnął głową indocate, że nigdy nie mógł mieć dziecko z tą osobą. Lekarz skinął głową, wziął go za rękę i zaprowadził go na zaplecze. Cały proces trwał mniej niż pół godziny w tym drętwienia jego okolicy moszny przed cięciem. Kiedy skończyła, przedstawił mu rachunek i powiedział łagodnie, biorę Visa i Mastercard. A z tym skończył tworzyć życie na zawsze.

Na jeździe domu zastanawiał się, co właśnie zrobił. Gdyby podjął właściwą decyzję? Był tylko trzydzieści sześć lat, miał dużo życia w lewo w nim. Co jeśli poznał, że kogoś wyjątkowego? Co zrobić, jeśli znalazł osobę równą byłej żony? Westchnął głęboko, dobrze, że nie wydarzy się, pomyślał. Pojechał do domu w mgle. Zatrzymał się przy aptece poderwać jakieś prezerwatywy bo lekarz powiedział mu Tghat był jeszcze płodne dopóki thfree tygodni. Chwycił tuzin, potem drugi tuzin, a kiedy był już gotowy, aby sprawdzić dodał kolejny tuzin. Dziewczyna za ladą poczerwieniał jak ona sprawdzona go. „Dobre czasy?” zażartowała. Chuck tylko chrząknął, kiedy jej zapłacił i wyszedł.

Gdy wrócił do domu Britney nie był jeszcze ze szkoły do domu. To woujld dać mu szansę, aby sex telefony zebrać myśli za rozmowę musieliby. Musiał ustalić pewne zasady. Jeśli byli by stać się kochankami, musieli ustalić, kiedy i jak często będą uprawiać seks, będzie musiała zachować jej stopnie w górę, a ona nie może pod żadnym pozorem nigdy nikomu o nim, nigdy. Chuck podszedł swoim wykładzie, edytowanie i parafrazując aby największy wpływ na jego bardzo energiczny i trudno skupić się córką. Po kilku suchych przebiegów, czuł, gdyby do perfekcji. Następnie Britney wróciła do domu. Była urocza w swoim krótkim chusta mini spódnicy Withy kolanie wysokie pończochy i jej śnieżnobiałą bluzkę. Ona ograniczony do swojego biura i gthrew ręce na szyję i pocałowała go w kark. „Och, tato, kocham cię tak bardzo. Proszę zróbmy miłość.” i mowy wyszedł przez okno, kiedy zrzucił swoje ubranie i zaczął namiętnie seksu oralnego na siebie. Chuck zdołał wymknąć się prezerwatywę tuż przed Brigtney wspiął się na jego ochrypły fiuta i zaczął zatrzaskując jej cipki przeciwko niemu. Oni fucked przez kilka minut, aż Britney przewrócił głowę do tyłu i atomowym uderzeniem wyć jak kojot, jak przeżyła swój pierwszy punkt kulminacyjny. Chuck Podobał mi się fakt, że prezerwatywa nie opóźnionego jego orgazm, a on był w stanie kontynuować obsługę jego kochanka o wiele mocniej, dłużej lasgting erekcji. Britney wydawało się, że również docenić. „Och, tato, to było wspaniałe.” ona pęcherzykami „Nadal jesteś twarda, nie jesteś jeszcze cum?” zapytała. Potrząsnął głową i że jego kurwa księżniczka zaczęła drugą rundę Riding Cock. Oni pieprzył popołudnie z dala. Gdy słońce zaszło, Britney zszedł kochanków więdnięcie kogut, miał w końcu udało się spuścić do pochwy lateksu. „Wow, nie sądzę, mogę stanąć robić tego codziennie, stary, będziesz musiała szarpać się, czy coś.” Britney sex telefony powiedziała śmiejąc się w pierś ojca, jak leżała w poprzek niego. „Och, kochanie”, powiedział Chuck tchu. „Jesteś swoim Mama wszystko od nowa. Kiedyś mnie przelecieć przez kilka godzin, non-stop, jeden orgazm po drugim, i nadal będzie gotowy do fuck trochę więcej.” Britney pocałował ją w usta tato. „Tato, chcę być bardziej niż ona, chcę kochać cię na zawsze, nigdy nie chce cię opuścić.” Pocałował ją delikatnie w czoło. „I nie chcę, żebyś, albo.” powiedział [więcej na stronie: sex telefony].

Megan pominięty wraz szczęśliwie na jej drodze do jej pierwszy płatną pracę. Nie licząc opieka nad dzieckiem, oczywiście. Miała niecierpliwością oczekując zostały jej 16. urodziny, więc ona być na tyle stary, aby pracować w wuja Boba myjni. To był wielki gwar biznes dół w zatoce przy plaży, z 30 pracowników, prawie wszystkich Wysokich przedszkolnym i pięć linii, w której samochody mogłyby być myte, woskowane i szczegółowe. Gdy samochód wyszedł Wujek Bob, wyglądało to zupełnie nowe. Bob zawsze wydawało sex telefony się skacze. To było głośne miejsce, z muzyka rozbrzmiewa z głośników na całym ciele. I z tej muzyki, dużo tańca poszedł na co Bob też.