Tani sex telefon

Po prostu nie mogłem na to poradzić, bez żadnego ostrzeżenia, całe moje ciało zamarzło jak mój cum zaczęła strzelać w ustach. Odsunęła się i trysnęła na twarzy i szyi i piersi, te piękne piersi.

Miałem nadzieję, że nie była zła, że miałem cummed w ustach, ale śmiała.

„Spójrz na całej swojej spermy, Brian, to naprawdę strzał ładunek, to na mnie”, powiedziała: „Musisz po prostu lizać to wszystko ze mnie teraz, niegrzeczny chłopiec”.

I naprawdę nie obchodzi, że to była moja własna cum czy nie, gdzie to było i że chce ją lizać nie było wszystko, co było w mojej głowie jak zacząłem z jej piersi. I szybko dotarł do jej szyi do jej twarzy.

„Może masz jakiś tutaj, Brian, lepiej lizać mi tylko, aby upewnić się,” jak ona otworzyła jej nogi tani sex telefon szeroko i doprowadził moją twarz między nogami. Och, to jest tutaj, co ja marzyłem o odkąd zobaczyłem mojego pierwszego magazynu Playboy. Prawdziwe, żywe cipki.

„Tu, popatrz, to drobiazg, właśnie tutaj. My clit. Słyszałeś o clit dziewczyny?”

Kiwnąłem głową i powiedziała: „Lick It miłe dla mnie, Brian, ja po prostu kocham to.”

Jak trzymała otwarte na jej clit małe klapki, I lizały w górę iw dół, a ona od razu jęczy: „O, Brian, oooh, że czuje się wspaniale. Mmm, właśnie tam, oh, jesteś co mnie tak gorąco. Och, chcę tylko, żebyś we mnie, Brian, chodź tutaj „. i czołgał się, jak ona poszerzona jej nogi jeszcze bardziej.

Nie było, tuż przede mną, jej piękne cipki, jasnym brązowo-różowe z jaśniejszym kolorze różowym w środku, cała mokra, czeka na mnie. Czeka na mnie to pieprzyć, pieprzyć ją naprawdę, umieścić mojego penisa do środka i zrobić. Och, moje serce waliło jak nigdy przedtem.

Kiedy uklęknął tam, sięgnęła w dół, chwycił mnie i zaprowadził mnie prosto w jej wnętrzu, jak podsunąłem, aby przejść całą drogę. To było tak miłe, tak miło, jak mój kutas był tak słodko i zadbanym otoczeniu w jej ciemnych, ciepłych głębinach ,

Potem zacząłem robić najbardziej tani sex telefon naturalne ruchy, i na zewnątrz, tam iz powrotem, i to już nie czułem miłe. Czułem spektakularne.

„Kiedy idziesz, dają dodatkowy małego pchnięcia, kiedy już prawie całą drogę wewnątrz mnie. Um, oh, tak, oh, tak po prostu. Bardzo dobre. Mmm.”

Kiedy wchodził i wychodził, była również porusza się w kółko tylko co to wszystko czuję się o wiele lepiej. Aha, i to naprawdę miał mnie coraz blisko Cumming.

„Och, Brian, oh, kochanie, oh, mocno naciskać, bardzo ciężko, Oooh, ooh …”, a jej ręce chwycił moje biodra i pociągnął mnie do niej, kiedy zatrzęsła się i drżał, „Och, och, tak, ooh, czuje się tak dobra, tak, mmm. ”

Byłem naprawdę czyni cum dziewczyna, kobieta, tuż pode mną, a ja przeleciałem ją. Potem pchnął w głąb niej, łukowate plecy i biodra wysuniętą, mój cum wybucha na nią, mój pierwszy cum wewnątrz dziewczyny, wewnątrz kobiety. Och, to było tak dobre, że nie czułem się tak dobrze. Całe moje ciało trzęsło się jak moi płyny została wyrzucona w głąb niej i upadłem tani sex telefon do przodu nad nią, pocałował i przytulił, a ja w dalszym ciągu powoli skok i poza nią. Czułem się tak dobry, że nigdy nie chciał przestać.

„Mmm, Brian, jaki był twój pierwszy kurwa? Dobra, mam nadzieję.”

„Och, kocham cię tak bardzo, jak to zrobić. Jesteś taka piękna, a to dla mnie zrobić, oh, będę kochać cię na zawsze za to.”

„Cóż, zrobiłem to dla mnie też, wiesz. Mmm, to jest ładne, nadal czujesz dość trudne we mnie. Może to zrobić ponownie?”

„Oh, Deb, ja bym chciał, aby spróbować” i zacząłem przy dłuższych uderzeń i poza nią. Jej ręce były w dół trzymając moje biodra przewodnie mnie i poza nią, kolana, mój kogut głęboko dzieje za każdym razem.

„Mmm, to jest po prostu doskonały, Brian, po prostu idealne. Jesteś bardzo miłym kochankiem”, a ona wyciągnął rękę i pociągnął moją twarz do jej i pocałował mnie mocno jak ona wiercił i przeniósł się pode mną.

Ta dziewczyna, obecnie kobiety, które znam większość mojego życia i nie pożądał na tak długo, jak ja pożądał w ogóle, tak długo, jak już o erekcje, teraz moja erekcja była głęboko wewnątrz niej. I chciała go tam [zobacz tutaj: tani sex telefon].

„Och, to czuje się tak dobrze, nie mogę uwierzyć, że tak naprawdę to robi. Śniłem o tobie tak długo, a teraz wyglądają, Boże, jesteś naga, a ja pieprzę cię. Niestety, To znaczy kochać się z tobą. ”

„To jest w porządku, Brian tani sex telefon, chcę, żebyś mnie wydymać, możemy kochać innym razem.”

Więc zacząłem ją pieprzyć i poszedł na niego z nową pasją.

„Mmm, oh, robisz dobrze, Brian, to jest wspaniałe, bardzo dobre.”