Jack wyluzowany ze wznoszeniem już na miejscu

Jack wyluzowany ze wznoszeniem już na miejscu i przygotowane do jamy ustnej i języka Sary. Oparł głowę z poduszki więc miał dobry widok.

Przekomarzała czubek fiuta w jej języku. Potem położyła wargi na jego kogut i zaczął ssać. Niewielu 16-letni chłopcy mieli sexy 32-letnia matka skłonny dać im loda. Jack nauczył się trochę samokontroli i był w stanie iść dwadzieścia minut, zanim był gotowy do wybuchu.
22
„Sara, jestem gotów przyjść. Obawiam się, że mam zamiar zrzucić dość duże obciążenia w ustach.” Jęknął z rozkoszy, kiedy wytrysku. Na szczęście, jego mama miała żadnych problemów z połykaniem spermy wybuchy.
Kiedy skończyła lizanie ostatni z cum od kurek Jacka, podniosła głowę do góry, aby go pocałować. Ten pocałunek był inny. Zawierał on językiem jego mama adwokat warszawa i lekko słony smak, który musi mieć być pozostałością jego spermy.

Sara spojrzała na syna z chytrym uśmiechem i powiedział: „Wiesz kochanie istnieje sposób możemy dać sobie przyjemność w tym samym czasie. To się nazywa pozycję 69. Chciałbym ssać kogut podczas korzystania z fantastycznego języka na moim clit. Aby powiedzieć prawdę. nigdy nie próbowałem to miejsce wcześniej. Jack, byłbyś mój pierwszy „.

Jack był wniebowzięty. Jego mama chciała, jej własny syn, być pierwszy wypróbować sexy formę wzajemnej masturbacji. Szybko Pracowali się mechanikę ciała i wkrótce Jack i Sara byli lizanie i ssące wzajemnie do trzech rundach wzajemnych orgazm. Jack myślał, że lepiej cieszyć się wieczorem. Był to prawdopodobnie najbliżej miałby kiedykolwiek zetknął się kurwa matkę naprawdę. Wszystko, co zostało, kurek do pochwy, a które przekraczają linię do kazirodztwa.

Wzajemnie wyczerpał się zawalił się na łóżku. Musieli spać. Sara przypomniała mu, że jutro był wielki dzień. Jutro oni brali ślub przez kapitana statku. Po bardzo długim i namiętnym pocałunku zasnęli.

Kiedy obudziłem się, że były one w innym karaibskiej plaży. Postanowili oni zrelaksować się i spędzić dzień w spa. Ponieważ mieszkaliśmy w „kocha pakietu” pracownicy zakładali, że pobrali się lub zamierza się pobrać na rejs. Tak więc nie było mowy, gdy poprosił o par szatni.

Gdy już rozebrany do naga, Sara powiedziała: „Kochanie, chcę dać ci trochę przedślubne dar.” A z tym, że opadła na kolana i zaczął ssać jego kogut hartowania. Raz jeszcze Jack był w ekstazie. Gdyby tylko mógł pieprzyć swoją matkę za prawdziwe. Ale wiedział, że jeśli przekroczyły one tę linię byliby popełnienie kazirodztwa.

Po odessaniu jej syna suchej, włożyli na ich szaty i zaczął dzień masaże, solarium i manicure. Późnym popołudniem, Sara złapała syna i po długim pocałunkiem powiedział: „Kochanie, mam zamiar zatrzymać się chwilę dłużej i mają moje włosy i makijaż zrobić. Idź się zabawić na chwilę, a następnie odebrać smoking na temat na godzinę. Ale mam zamiar poprosić o opuszczenie sali na chwilę, więc mogę zmienić na uroczystość. ”

Jack po instrukcje jego mama. Po zastanawiasz wokół pasażu na chwilę, podniósł smoking i wrócił do apartamentu. To było idealne dopasowanie. Zgodnie z wnioskiem, wyszedł z pokoju i zastanawiał się pokłady na chwilę. Co kobiety widział dał mu podziwianie, jeśli nie pociągający uśmiech.

Po godzinie, zdecydował, że to bezpieczne, aby wrócić do apartamentu. Aby mieć pewność, zapukał do drzwi i usłyszał jego mama mówi, Wejdź, Jack. ”

Otworzył drzwi i nie mógł uwierzyć w wizję przed nim. Jego mama wyglądała jak modelka z magazynu panny młodej. Miała na sobie bardzo niskie cięcie, Lacey sukienkę, która akcentowała jej już fantastyczne cycki. Jej twarz prostu świeciły. Włosy i makijaż były doskonałe.

„Sara, wyglądasz niesamowicie. Poza niesamowite. Wyglądasz jak dwadzieścia letniej narzeczonej”.

„Dobrze, kochanie wyglądasz dość ostry w tym smokingu. Można łatwo uchodzić za 18. Więc nie sądzę, będziemy szokować kapitana zbyt wiele. Chciałbym cię pocałować, ale nie chcę zepsuć mój make up. ”

Nadszedł czas, by udać się do kaplicy sex spotkania ślubnej. Jak idą wewnętrzne pokłady, głowice odwrócił się do przystojnego młodego i pięknej narzeczonej którzy byli zamiar się pobrać.

Gdy kapitan wszedł do kaplicy wyjaśnił para znowu, że to nie była oficjalna ceremonia, ale nadal miały fantazyjny certyfikat upamiętnić ten dzień ślubu i oświadczył, że Jack Blake i Sara Blake był żonaty przez kapitana statku.

Następnie kapitan rozpoczął uroczystość „Umiłowani …” Jack nie zwracać uwagę wiele słów kapitana. Wszystko myślał tylko o jego wspaniałą mamę obok niego i wszystkich przyjemności seksualnej mieli wspólnych przestrzeni ostatnich dwóch dni. Żałował, że to była prawdziwa ceremonia zaślubin i że mógł być z Sarą przez resztę swojego życia.

On umysł wrócił do rzeczywistości, gdy kapitan zapytał: „Jack czy wziąć Sarę za żonę, utrzymywaniu i kochać, dopóki śmierć was nie rozłączy?”