Megan spojrzała na miejscu, jak podeszła go

Megan spojrzała na miejscu, jak podeszła go. Była tam setki razy, wiszące, lub odwiedzając ze swoim ulubionym wujkiem, ale tym razem spojrzała na niego inaczej. Nie wiedziała, co było wcześniej to była myjnia samochodowa, ale teraz wyglądało na latarni morskiej, z myjni na dole oraz wysokiej wieży dzieje się cztery lub pięć pięter. Było naprawdę lekki u góry też. Ewa każdy nowy rok Wujek Bob albo ktoś zwrócił na to wielkie światło i uczynił z niego zrobić jeden pełny obrót z okazji nowego roku. To światło wywołał różne kolory, jak chodził, a to może być postrzegane kilometrami. Wszyscy w hrabstwie przyszedł obejrzeć go zapalić. To wieża była jedyną częścią Myjnia Megan nigdy nie było w. Drzwi, które było w biurze wuja Boba i nie miał uchwyt. To zawsze było zamknięte, a Megan nigdy nie mógł nawet dowiedzieć się, jak ktokolwiek mógł go otworzyć.

Gdy tam dotarła poszła prosto do gabinetu wuja Boba. Wszyscy wiedzieli, że ją i wiele osób mówi „Cześć”, jak udała się. Jej wujek siedział za biurkiem i spojrzał w górę. „Cześć dyni” powiedział, pisząc coś na kawałku papieru.

„Jestem gotowy Wujek Bob!” Megan podnieceniu.

„OK, będę gryźć … co jesteś gotowy?” powiedział, uśmiechając się do niej. Zauważyła, że jego oczy zsunął jej ciało, a następnie z powrotem do góry. Miał robi, że wiele przez ostatnie kilka lat. Wiedziała, że patrząc na jej ciało, ale lubiła go. Czuła się specjalny … ładna.

„Uncle Bob!” ona tupnęła nogą. „Zaczynam pracę już dziś! Wiesz, że”

Uśmiechnął się. „Ach tak, najpiękniejsza dziewczyna w miasteczku postanowił zabawić moich klientów.” Jego uśmiech dostaje szerszy.

Megan zarumieniła. Wiedziała, co miał na myśli. Pracownicy nosili mundury w Boba Car Wash. Zostały one oparte na temat piratów, z ciasnych niebieskich spodenkach poniżej cienkiej koszuli z szerokimi poziomymi czerwonymi i białymi paskami na nim. Podkreślono każdy mięsień, żebro, fałd tłuszczu i nic innego na swoim ciele, a gdy jest mokra, była dość przejrzysta … przynajmniej na białych części. Koszulka faceci ‚był normalny koszulka, ale musieli nosić stylizowaną głowę chustka piracka, co wyglądało dość śmiesznie. Dziewczyny miały nosić ogromne kolczyki hoop. Spodenki były spodenki gimnastyczne, dla wszystkich zamiarów i celów. Byli mocno. Bob musieli być ze względów bezpieczeństwa, tak aby maszyna nie mogła złapać luźne ubrania i przeciągnąć kogoś wokół lub boli je. Każdy facet nosił ochraniacz krocza pod jego spodenki, z powodów, które zostaną wyjaśnione w kilku zdaniach.

TOP dziewcząt miał jeden pasek na ramię. Dekolt następnie spadały w dół i na drugim ramieniu, pozostawiając tę ramię gołe. Więc jeśli masz na sobie biustonosz to musiał być jeden ramiączek. Z całą pochylając się, rozciągania i to wszystko zaangażowany w mycia samochodów, te biustonosze były niewygodne. Więc większość dziewczyn po prostu nie nosić. Oznaczało to, że było dużo mokrych koszulkach ze sztywnymi sutkami pod nimi. Potem był problem z jazdą na spodenki się do cipki pęknięć, dzięki czemu palce wielbłąda zachwycające, zwłaszcza jeśli dziewczyna nie noszą majtki pod spodenki.

Wszystko to oznaczało, że było wiele nastolatków w wieku Hard-Ons wokół mocno obłożony najsilniejszej ochraniacz krocza chłopiec mógł znaleźć. Boba Myjnia było to miejsce, które dość śmierdzącym zapachem nastoletnich hormonów. Przetarg piersi nastolatek Megan nadzy pod jej koszulę. Nie planuję na sobie biustonosz i była doczekać uczucie sexy i posiadające wszyscy chłopcy ukradkiem zagląda na jej klatce piersiowej.