Możemy dostać dwa ze swoich mniejszych naganiaczy żonę?

„Możemy dostać dwa ze swoich mniejszych naganiaczy żonę? Nasze torby z ubrania na zmianę są w samochodzie żony „.

Kiedy odwrócił się i zobaczył ją stojącą tam tylko ręcznikiem, która odbyła się na pokrycie jej przód mojego penisa drgnęły w podnieceniu. Patrzyła prosto na nią jak spodenki stał się przezroczysty z wiekiem i moja ciężko było rozciągając materiał zapewniający dobrą widoczność mojego fiuta i bale przeciwko tkaniny.

„Och, przepraszam za wtrącanie się, ale twoje drzwi były lekko otwarte.” Jej twarz obracając czerwone jak ona nadal być zachwycony moim wyświetlaczu.

„Nie ma problemu, byłbym zamknął je lepiej. Przynajmniej mnie złapać, gdy byłem jeszcze pół ubrany. No i zobaczymy, co możemy znaleźć. „Jak otworzyłam szufladę obracając się na bok ona nadal patrzą na moim 9” mocno podkreślając przeciwko tkaniny mają być uwolnione.

Weszła obok mnie i wyciągnął kilka z nich trzyma przeciwko jej ciało. Spojrzała mi w oczy tak jak ja z jej policzkach zupełnie czerwonych z podniecenia.

„To powinno działać nie sądzisz?” Skinęła głową i uśmiechnął ustalenie jej wzrok z powrotem na moim Boner. Jak podał jej koszulki upuściła je i grzebał je złapać jedną ręką, a jednocześnie stara się trzymać ręcznik w miejscu z drugiej naraża zarówno jej małe piersi. Natychmiast skoczył do przodu wciskając jej ciało przeciwko mnie na pokrycie ich. Z tyłu jej jedną ręką naciskając przeciwko moja ciężko, która rozpoczęła się mimowolnie drga. Poruszała ręce wokół szczotkowanie to kilka razy więcej, a ona wyprostowała jej ręcznik coraz bardziej speszony jak szła. Potem pochylił się, aby podnieść koszulki i widziałem, że była pokryta tylko z przodu. Serce w kształcie osła został skierowany w innym kierunku, ale to była przytłaczająca zobacz wszystkie tak samo patrzy ona gładka z powrotem do dołeczki tuż nad jej talii i powyżej tej dupie. Spojrzałem w górę i dostrzegł jej piękne cipki i dupek w pełnej długości toaletkę lustro na ścianie. Wszystko, co mogę powiedzieć to „mój Boże”, jak moja ciężko musi zyskały większe niż kiedykolwiek i była wstrząsana z precum zaczyna wyciekać. Była schylił się z nim w prawo na wysokości twarzy zaledwie kilka cali od hotelu. Widziałem jej ciało dreszcz i myśli, że ja zauważyłem różnicę w lustrze, jak również. Zachowywała się tak, jakby stracił równowagę spada do przodu z mojego penisa do jej twarzy. Czułem się przez chwilę, jakby lizał ją, ale myślałem, że to tylko moja wyobraźnia. Jakby w zwolnionym tempie zaczęła spadać na podłogę i chwycił mnie za rączkę na drodze w dół. Siedziała na jej tyłek i że zupełnie stracił ręcznik w jej upadku. I wreszcie pełny obraz jej piękne cipki, która wydawała się być błyszczącymi z podniecenia.

Mój członek zaczął drgać jak nieco pochodzących z poczuciem ręku trzyma mnie mocno. Ona nigdy nie puścić działając tak, jakby nie miała pojęcia, mój penis był w ręku. Cała sprawa była dla mnie za dużo. Zapach stęchlizny jej stringach, widok w lustrze, ona gapi podnieceniem w moim stanie, jej piękne młode nagie ciało, Glistening cipki, a jej ręka trzyma moją ciężko dla drogiego życia. Zaczęło konwulsjach jak wytrysku w moich spodenek, które teraz wycieka w ręku. Westchnęła i wyciska, ale nie puścić. Widziałem jej ciało drży i jej cipki wargi zaczynają puchnąć i częścią. Była to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie widziałem w życiu aż do tego czasu, który sprawił, że nadal strzelać liny do ręki czyniąc ją bardziej podekscytowany, jak również.