O ile nie zostało to wyraźnie powtarzając to, co Britney

O ile nie zostało to wyraźnie powtarzając to, co Britney powiedziała udało mi się clue Dani się na istotę naszej rozmowy. Dezaprobatą pokazał się na jej twarzy, a ona nie powiedział ani słowa, ale było jasne, że myślała o tym, co trudne bym ujawnił. Kiedy wjechaliśmy na parkingu diner po prostu siedział tam tak wyszedłem Spytałem ją, czy hamburgera i frytki było w porządku, a ona przytaknęła. Kiedy wrócił z naszej żywności wciąż był pogrążony w myślach i nie przeniósł się do mięśni.

woman-466130_1280

„Dani, chcesz, żebym cię do domu?”, Zapytałem.

„Nie, jeszcze nie proszę. Nie jestem gotowa, aby zobaczyć jej teraz; Muszę dowiedzieć się, co powiedzieć w pierwszej kolejności. Gdzie idziesz do jedzenia, w ciężarówce? ”

„Gdyby nie planował, że mój dom znajduje się pięć minut, więc miałem zamiar tam jeść. Jeśli chcesz, możesz jeść tam, to zawiozę cię do domu. ”

„Dzięki Panie Mueller, doceniam to.”

Jedyny problem miałem po przyjeździe oczyszczała się wystarczająco dużo miejsca na stole w kuchni dla nas zarówno dopasowanie. Ja mieszkam sama, ponieważ mój syn przeniósł się ponad dziesięć lat temu i od tego czasu nie był jeden dla domowych i rzadko miał nikogo ponad wyjątkiem okazjonalnych prostytutka moje miejsce to katastrofa. Dani zmarszczyła nos z obrzydzeniem widząc kondycję miejscu, a ja shoveled zużytych opakowań żywności i innych śmieci do worka na śmieci.

Ona ostrożnie usiadł na brzegu fotela Zaproponowałem jej, gdy nie było wolnej przestrzeni jakby pojawiła się nieswojo. Usiedliśmy i jedli w ciszy i za chuda dziewczyna Danielle mogła upewnić spakowania żywności. Jednak muszę przyznać, nawet podczas jedzenia frytki i hamburgera z rękami dziewczyna uczynił to w sposób, który filigranowy trzeba było podziwiać. Jakoś tylko wzięło delikatna mało ukąszenia i nie kroplę smaru lub ketchup nawinięta na jej ubrania, ale mimo to skończyła jeść przede mną. To chyba dlatego, że starałem się nie jeść jak zwierzę i zebrać jedzenie do mojego paszczy przed moim ładnej gościa. Zamiast zjadłem w cywilizowany sposób podczas mycia w dół jedzenie z zimnym piwem.

„Dobrze pan Mueller Porozmawiam z Britney, choć nie jestem pewien, będzie to nic dobrego. Kiedy decyduje się zrobić coś potrafi być bardzo uparty i mam wrażenie, że ona po prostu zadzwonić do mnie hipokrytą, bo z tego, co zrobiłem z tobą. ”

„To może być prawdą, a to nie jest moja sprawa, ale różnica polega na tym, że jesteś starsza wydaje mi się.”

„Ona nie będzie widać to w ten sposób, ona myśli, że ma odpowiedzi na wszystkie pytania, ale spróbuję. Hej wiesz myślałem o czymś innym. Pamiętasz, jak mówiłem Szukałem pracy? Co by o mnie myślisz czyszczenia to miejsce dla ciebie? To naprawdę może go używać, a jeśli mam dobrą robotę mógł mi zapłacić, a także polecić mi inne osoby w mieście. Musisz znać wiele osób z firmy i tak dalej. ”

Do tego czasu skończyłem jeść i był już kolejne piwo z lodówki. Więc wszedł za dziewczyną i umieścić zimną butelkę przed szyi czyniąc ją dreszcz.

„Nie wiem, Dani, czy jest szansa, że nosisz trochę French Maid strój podczas czysty? Myślę, że za to będę płacić dodatkowo do oglądania. ”

„Może, lecz nie w pierwszym dniu. Myślę, że za jakość, że muszę garnitur Hazmat bo to miejsce jest w dość złym stanie i oohh! „Skończyła z piskiem, gdy moja dłoń ujął jej małe piersi przez bluzkę i ścisnął go.

„Nie wiem, o polecając cię Wolałbym nie dzielić, ale porozmawiajmy o tym trochę później” powiedziałem. „Ale najpierw, jak chcesz iść na górę i zarobić dwieście dolarów. – Na własnej skórze”

Zachichotała w odpowiedzi jak czułem jej sutek hartowania z uwagi Dawałem go.

„Dobrze pan Mueller” odpowiedziała tak jak stała.

Zaprowadziłem ją do mojej sypialni i włączył włącznik światła jak weszliśmy. Kiedy zbliżył się do łóżka widziałam jej napalone wyrazem ucieczki twarzą być zastąpione jednym z oburzony, kiedy patrzył na arkuszach.

„Ewww! Pan Mueller, jak można spać na tych rzeczy. Oni nie są już nawet białe. Brutto!”

„Tak, byłem trochę luźne ostatnio” Ja nieśmiało przyznał, patrząc w dół na obskurnych szarych prześcieradeł.