Potem zapytał, czy miał żadnego smarowania

Potem zapytał, czy miał żadnego smarowania. Nieco zakłopotany, sięgnął pod poduszkę i wręczył jej rurkę. Ścisnęła niektórzy w dłoniach i wcierać je razem. Chciała, aby upewnić się lube poszedł na ciepło.
11
Sara owinęła ręce wokół jego szacownego sześć cali kogut i zaczął gładzić. Byłoby to walka nie przychodzą zbyt szybko. To było niesamowite. Jego własna sexy 32 roku życia matka daje mu pierwszą pracę ręcznie za pomoc w jej spełnić swoje fantazje. Z kolei ona pomaga mu żyć jego fantazję.

Po 15 minutach głaskania, Sara uzupełnione syna. „Jack, jestem pod wrażeniem twojej wytrzymałości. Większość ludzi nie może iść tak długo. Teraz będzie doskonałym kochankiem.”

I z tych zachęcających słów, Jack wytrysku strona bardzo ciekawa. Strumienie spermy hit twarz i piersi Sary. Jego klatka piersiowa była pokryta globs spermy. Sara uśmiechnęła się wiedząc, jak wiele przyjemności dała jej syna.

Jack był w stanie ekstazy. Rozejrzał się i zobaczył, że jego mama ma palec i zebrać niektóre z jego spermy i lizać go palcem. „Nie jest zły smak, Jack!”

„Dziękuję Sara. To praca ręka była niesamowita.” Jack był naprawdę w pomagając dokonać marzenia jego mama się spełniło więc kontynuował: „Znam historie w internecie o tym, jak człowiek może używać swojego języka w celu stymulowania kobiety łechtaczki. Czy chcesz mi korzystać mój język na ciebie? „

„Och kochanie chciałbym tego. Moja fantazja jest coraz lepiej i lepiej.”

Sara położył się na plecach i rozprzestrzeniania jej nogi szeroko. Jack przeniósł się do pozycji, a jego język szybko stymulując jej łechtaczkę. „Och, Jack, że czuje się tak świetnie. Trzymaj swój język do mojej pochwy.” Nie mógł uwierzyć, że wystaje mu język do tego samego otworu wyszedł 16 lat temu.

Po pół godziny i trzy orgazmy, para zdecydowała musieli spać. Trzymali sobą przez długi czas i podzielił bardzo długi pocałunek. Wtedy jego mama powiedziała: „Jack jesteś najlepszą rzeczą jaka kiedykolwiek zdarzyło się w moim życiu. Bez ciebie, nigdy nie być spełnienie tego marzenia. Dobranoc kochanie.”

Kiedy Jack i Sara obudziła się następnego ranka, gdy statek jest w porcie, prywatna wyspa na Karaibach. Wstali i skierował się pod prysznicem. Po raz kolejny Jack miał ciężko. „Nie martw się, kochanie, będę dbać o niego. Ona lathered jego kogut, a ponieważ cieszył się długi pocałunek pod ciepłą wodą, pogłaskała go, dopóki nie wytrysku.

Ponieważ oni spędzać cały dzień na plaży, po prostu musiał nosić kostiumy kąpielowe i zabrać ze sobą balsam do opalania. Sara oczywiście nosiła stringi skąpe bikini. Jack spędził dzień podziwiając ciało jego mamy. Bez tłuszczu, bez cellulitu. Jej skóra była tak gładka mogła łatwo przejść dla kobiety w jej wczesnych lat dwudziestych. Jack miał zryw wzrostu w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, a teraz było kilka cali wyższy niż jego mama, nawet gdy nosiła obcasy. Chociaż byli piękna para, inni pasażerowie wciąż zastanawiał się nad bardzo młodych szuka męża w „apartamencie miłości”.

Po, dzień na plaży, byli gotowi wrócić do apartamentu i siedzieć w wannie z hydromasażem. Sara wychowany fakt, że jutro był dzień, że zaplanował za mąż za kapitana statku. Wyjaśniła, że kapitan nie mógł naprawdę ich małżeństwa, to był tylko przypomnieniem dawnych czasach, gdy kapitanowie statków mieli tego organu. Prawdziwy ceremonia zaślubin została przeprowadzona przez ministra w jednym z portów.

Poprosiła Jacka: „Czy jesteś w stanie przejść przez ślubie ze mną jutro?”

Jack odpowiedział z uśmiechem: „Jeśli pytasz mnie o rękę, to odpowiedź brzmi tak.”

Sara tak podekscytowana zaczęła płakać było strony www łódź, ale były to łzy radości. „Jack, która stałaby moja fantazja prawie się spełniło.”

Tej nocy po ich zbadać kilka klubów komediowych i barów na statku, wrócili do swojego pokoju. Po pół godziny w wannie z hydromasażem, byli zrelaksowani. Wstali i wytarła się. Nie było mowy o bokserów lub negliżu. Jack i Sara, matka i syn byli bardzo wygodne nago.