Później w ciągu dnia Donald zszedł z linii obiad patrząc na pustym stole

Później w ciągu dnia Donald zszedł z linii obiad patrząc na pustym stole. Znalazł jeden w pobliżu kącie. Był tylko do jedzenia, gdy trzy dziewczyny Nigdy nie spotkał zapytał, czy mogą do niego dołączyć. Spojrzał w górę i zobaczył trzy niezwykle atrakcyjne i seksowne młode kobiety, dwie z brązowymi włosami i jedną z najbardziej błyszczącą prostej czarnych włosach, jaką kiedykolwiek widział. Wszystkie trzy były wysokie i smukłe z obiecujących piersi i obcisłych spodniach, który podkreślił swoje płaskie brzuchy i twarde okrągłe osłów. „Widzieliśmy cię dziś rano z tym dupkiem Jordan. Wyciągnął ten sam materiał co Warner-to jest Gimnazjum braliśmy udział. „To był czarny Haired dziewczyna, najsłodsze i najseksowniejszą zdaniem Donalda, który mówił.

„Och, ja poszedłem do Rock Hill.”

„Jestem Gina” wysoki szczupły kruczowłosa urody powiedział: „a to Jessica i Arianna. Jesteśmy nazywany Unholy Trinity „.

„Jestem Donald. Jestem nazywa … no nic. Ja nie mam nawet pseudonim. Uh … Unholy Trinity? ”

„Tak, mamy tendencję, aby dostać się do niektórych zgorszenie razem. Więc … nie nick, eh? Dobra, Daję ci jedną … Donnie. Możemy wywołać ci to? ”

„Chyba … Jasne, czemu nie?”

„Czy zamierzasz walczyć Jordan? On nie zamierza walczyć fair. Będzie prawdopodobnie wszystkie jego przyjaciół tam przegrany, aby mu pomóc. Myślę, że będę prosić mojego brata do siebie ciebie. To rozgrywający zaczynające się na uniwerek i ma wielu przyjaciół piłkarskich. On cię lubi; nienawidzi Jordan. Nie ma ćwiczyć dzisiaj tak, że będzie za darmo. ”
Cztery rozmawiał przez lunchu Donald był zdumiony, że byli zainteresowani him– a następnie udał się na zewnątrz, by siedzieć w chłodnym cieniu, podczas gdy niektóre inne dziewiąty równiarki grać we frisbee i wrzucił piłkę nożną. „Dlaczego nie jesteś tam, Donnie?”

„To nie jest codziennie mam towarzystwo trzech bardzo atrakcyjnych dziewcząt. W rzeczywistości, jest to pierwszy raz dla mnie. ”

„Cóż, to nie będzie to ostatni raz, czy to dziewczyny,” zapytał Gina. „Lubimy Cię i sądzimy, że jesteś naprawdę odważny.” Pochyliła się, by pocałować go w policzek. Donald poczerwieniał ze wstydu. Kontynuowali rozmowy i dowiedział się, że mieli jakieś zajęcia razem. Donald pomógł im się, gdy zadzwonił dzwonek, ale przed wyjazdem Gina dał mu zaproszenie: „Mam imprezę w sobotę w nocy. Chce przyjść? Wiem, że chcielibyśmy, aby zobaczyć cię tam. ”

„Muszę skontaktować się z rodzicami, ale powinien mieć moja praca domowa zrobić wtedy, więc w porządku. Chciałbym, że bardzo dużo. Wszystko, co musisz zrobić, nie giną po południu. „Wszyscy śmiali się i poszedł do klasy.

Donald poszedł do domu, aby się przebrać, mówi matce, że wróci niebawem. Potem poszedł do parku. W połowie drogi pick-up spadło do przystanku koło niego. „Ty Donnie? Jestem Joey, brat Giny. Hop i podamy przejażdżkę. „Donnie zauważył jak wielki Joey’a przyjaciele byli i kiedy dotarł do parku był zadowolony, że tam są. Jordan przywiózł tuzin jego przyjaciół. Wyszedł z tłumu, wyginanie jego mięśnie, ale Donald widział, że były one w większości tłuszczu, podobnie jak reszta ciała.

Donald że ten dzieciak był niczym więcej niż plucha tłuszczu Bigmouth i musiałem się zgodzić. Byłem prawie pewien, Donald mógł go zabrać. Był silny i w fantastycznym stanie. Tylko faulem jak Donald kopanie w krocze by mu zaszkodzić. Oni krążył przez chwilę, aż Jordan rzucił pierwsze uderzenie, które Donald zablokowany łatwo z jego lewym ramieniu. Pozwolił Jordan pierwsze trzy ciosy, wszystkie nieskuteczne ciosy glancing zanim wziął ofensywę. Czekał, aż Jordan wkroczył na kolejny cios przed trafieniem z potężnym sierpowym na brzuchu, który podniósł go kilka cali nad ziemią. Jordan zgiął i Donald mógł go skończył, ale kazałem mu czekać.