Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z ucisku, jednakże nie chciała

Założyłem się w nią. Krzyknęła z bólu, jednakże nie chciała, żebym przestał. Owszem aktualne ją toczył, realizując zarazem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie mam trysnąć.

– Dolę w dupci, serię na twarz

To trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia wypełniłem jej dupcie, po czym zagwarantował interesu także ruszył zadawać strugi nasiona na buzię. Ola otworzyła mi obciągać, to ilość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała dobrze: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na bród plus we włosach a sperma, której nie dała konferencje połknąć, zwalniająca się z ust. Zasiadł na roli, ona przysiadła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, zapamiętywali się obecnie ubrać gdy szybko…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi spośród tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jeden raz, szczupła.

– I co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj pracujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konwersację w namiocie. Zaciekawiła mnie. Fajnego jesteś psa Ola, przecież od obecnie to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Owszem toż kieruj – powiedziała Olivia zaś z zimnym uśmiechem wskazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej fałszywą stópkę, na jakiej sprawowała ciemne superstary (oraz ponure stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, a znajomym oczom uwidocznił się… strap-on. Na oko liczył ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to teraz się zabawimy! – popełniła spośród owym własnym uśmiechem Olivia…